Bo tak naprawdę,

to tylko kwestia kleju

to kwestia kleju
laski-jasnozolte-czern
Jasny-granulat-kat
DYSPERSJA

AD System® to znacznie więcej niż sprzedaż.

Firma AD System istniejąca od 2004 roku specjalizuje się w dystrybucji klejów przemysłowych i środków pomocniczych. Nasza współpraca z renomowanymi producentami skutkuje doskonałymi rozwiązaniami w zakresie doboru i sprzedaży klejów jak i profesjonalnego doradztwa technicznego.

Zanim wytypujemy produkt zawsze starannie poznajemy oczekiwania klienta, jego warunki technologiczne oraz ocenimy jakość połączenia w warunkach produkcyjnych podczas prób technologicznych jak i podczas wytrzymałościowych testów laboratoryjnych.

Jednocześnie dzięki nowoczesnemu zarządzaniu w zakresie logistyki, zapewniamy najwyższą jakość usług związanych z magazynowaniem towarów i ich dostaw.

Kleje

Olbrzymia ilość ok. 400 rodzajów klejów i środków pomocniczych, które mamy Państwu do zaoferowania, pozwala na precyzyjny dobór odpowiedniego produktu do każdej aplikacji.

Urządzenia

Oferujemy i wdrażamy urządzenia niezbędne do aplikacji naszych klejów od prostych nakładarek klejów wodnych do automatycznych aplikatorów na kleje topliwe i dyspersje.

Zastosowania

Zaprezentowane, główne sektory naszej działalności to tylko część z bogatej palety branż, do których oferujemy nasze wyroby.

speech-bubble 1

Dostosowane do Twoich oczekiwań

Olbrzymia ilość ok. 400 rodzajów klejów i środków pomocniczych, które mamy Państwu do zaoferowania, pozwala na precyzyjny dobór odpowiedniego produktu do każdej aplikacji.

package 1

Sprawna logistyka

Nasze krótkie terminy realizacji i szybki transport pozwalają na otrzymywanie zamówionego towaru zgodnie z życzeniem klienta.

boy 1

Doradztwo techniczne

Przedstawiciele techniczno – handlowi w AD System są gotowi do pomocy przy doborze kleju, wykonywaniu testów i stałej współpracy opartej na regularnych wizytach w Państwa firmie.

hand 1

Optymalne ceny

Ciągłe dążenie do ograniczenia kosztów naszej firmy, bez utraty jakości, powoduje
iż AD System jest obecnie jedną z najbardziej konkurencyjnych cenowo firm w branży na rynku.

Współpraca bez barier

Eksport klejów stanowi dla nas bardzo ważną część działalności. Dzięki sukcesom w Polsce zaufali nam również klienci z 11 krajów Europy. Udział sprzedaży zagranicznej stale rośnie a my dokładamy starań żeby każdy nasz odbiorca był zadowolony ze współpracy.